Panel Ariadna – zdobądź nagrody za wypełnianie ankiet

przez:DamianData:2023-01-30
Panel Ariadna – zdobądź nagrody za wypełnianie ankiet

Panele badawcze cieszą się dużą popularnością. W końcu w zamian za wypełnienie ankiet można otrzymać pewne profity. Na tle konkurencji wyróżnia się tutaj panel Ariadna. Warto dowiedzieć się na jego temat więcej i poznać zasady użytkowania.

Panel Ariadna – co warto wiedzieć?

Panel Ariadna jest to ogólnopolski panel badawczy, na którym zbierane są opinie Polaków na różne tematy. Przede wszystkim są to te dotyczące codziennego życia zainteresowań czy też takie związane z wyrażeniem opinii na określone tematy. Jednak od innych paneli odróżnia się tym, że zamiast pieniędzy użytkownicy mogą otrzymać nagrody rzeczowe. Jak zdobyć te nagrody? Przede wszystkim należy zarejestrować się w panelu Ariadna, podać swoje dane osobowe, adres e-mail i zaznaczyć zgody dotyczące prywatności. Z panelu mogą korzystać nawet osoby poniżej 15 roku życia. Jeżeli więc skończyliście 14 lat, to wystarczy zgoda opiekunów prawnych, a potem możecie zgłaszać już swoją chęć do wypełniania ankiet. Jeżeli zostanie Wam przydzielona dana ankieta CAWI, to otrzymacie za nią określoną ilość punktów, w zależności od poziomu trudności, ale też czasochłonności. Gdy uzbieracie określoną liczbę punktów, możecie zamienić ją na nagrody. Jeżeli chcecie założyć konto w panelu badawczym Ariadna, to możecie to zrobić, wchodząc na stronę: https://panelariadna.pl/wiedza/badania-marketingowe-z-panelem-badawczym-ariadna.

Jakie nagrody możecie zdobyć za wypełnianie ankiet?

Im więcej posiadacie punktów, tym cenniejsze nagrody możecie otrzymać. Na stronie dostępny jest katalog produktów, który ciągle się powiększa. Do wyboru są różnego rodzaju gadżety, funkcjonalne upominki typu długopisy. Za większą ilość punktów można otrzymać akcesoria samochodowe czy też rowerowe. Dostępne są także naprawdę cenne prezenty z działu AGD czy RTV. Gdy już zamienicie punkty na prezent, to zostanie on wysłany w ciągu 30 dni. Możecie dzięki temu panelowi badawczemu także czynić dobro. Zdobyte punkty możecie przeznaczyć na Pajacyka, czyli akcje wspierającą dożywianie najuboższych dzieci. Pamiętajcie, że tutaj punktów nie możecie zamieniać na pieniądze lecz tylko na nagrody lub pomoc charytatywną. Jeżeli po założeniu konta nie będziecie zadowoleni z panelu, to nic nie stoi na przeszkodzie, by zrezygnować z uczestnictwa. Wystarczy tylko usunąć konto. 

     

Dodaj komentarz

Nigdy nie udostępnimy Twojego e-maila.